KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12522066

nr 1252 2066

Pelle Swedlund

(1865-1947), Sverige

Oljemålning, Tillskriven, Husfasad med simmande svanar i förgrunden. Olja på duk, 82x58. Proveniens konstnärens familj

Utrop:

8.000 kr

Såld:

20.500 kr

måndag 29 april 2019
kl 19:01:01

  • Klassiska
  • 29 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Pelle Swedlund

Läs mer om Pelle Swedlund